Promocje

Miodowy Rumianek 100g Miodowy Rumianek 100g 9,00 zł 12,00 zł

PayU

Artykuły

Podziękowania za jarmark

Dziękujemy za jarmark!

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, tak licznie odwiedzającym nasze stoisko na Jarmarku Jagiellońskim w Lublinie! Co prawda nasze stany magazynowe mocno się skurczyły i niektórych mydeł może brakować w sklepiku, ale już dziś przystępujemy do wytężonej pracy, aby temu zaradzić!Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Za to już w tym tygodniu zapraszamy po kąpielowe pralinki (zakładka "Twarde balsamy"), a we wrześniu przedstawimy nową ofertę "Na prezent", a w niej prezentowe woreczki i pudełka, karnety z życzeniami itp Serdecznie zapraszamy!


Moja Lawendowa Farma

Lawendowa Farma to moje miejsce. Tu mieszkam, odpoczywam, cieszę się, a czasem martwię. Dlaczego lawendowa? Bo kocham tę roślinę, jej elegancję i subtelność, a przede wszystkim kolor i zapach. Nie znaczy to, że na Lawendowej Farmie rośnie tylko lawenda.Tutaj, na Lawendowej Farmie tworzę tradycyjne mydła. To moja prawdziwa pasja. Tradycyjne mydło z Lawendowej Farmy to coś, czym chciałabym się z Wami podzielić.

 

Zapraszamy do naszego nowego sklepu Męska Wyspa www.meskawyspa.pl

Tylko tam znajdziecie:

  • nowe, wyśmienite mydła:  z korą dębu, szyszkami chmielu, z piwem lub   czerwonym winem,
  •  balsamy przed- i po goleniu z dodatkiem oleju z konopii lub orzecha włoskiego,
  • cudownie lekkie oleje przed i po goleniu,
  • mydła do golenia, czyli Krążki Golibrody,
  •  oraz specjalne, ręcznie robione naczynia do wyrabiania mydlanej piany!
  • możliwość łączenia zamówień z Lawendowej Farmy i Męskiej Wyspy w jednej przesyłce -OPCJA TYLKO DLA PŁATNOŚCI PRZELEWEM I PAYU-szczegóły w stopce strony

Naturalnie i po męsku!

 


© 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie teksty oraz fotografie zamieszczone na niniejszych stronach są chronione prawami autorskimi, wykorzystanie ich w jakiejkolwiek formie wymaga zgody właścicieli witryny.

więcej »

Sklep internetowy Shoper.pl